Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2023/2024 w piłce nożnej kobiet zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (jeden mecz). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa (turniej finałowy).
Grupa A:
1) UMCS Lublin – UM Lublin 7:0 (3:0)
UMCS: Pokrywka W., Pielecha N., Pawlik A., Kazanecka M., Włodarczyk P., Krawczyk A., Dymowska Wiktoria, Dymowska Weronika, Sprawka W., Gąsiorowska J., Sobczyszczak W., Rostecka W., Szerszeń J.
UM: Popławska Z., Stąpor K., Kurtok N., Lalak E., Szyszka W., Szwed O., Tokarz K., Arciszewska W.
Bramki: UMCS - Włodarczyk (1), Pawlik (1), Gąsiorowska (1), Dymowska Wiktoria (1), Krawczyk (1), Kazanecka (1), Dymowska Weronika (1)
Żółte kartki: brak
Czerwone kartki: brak
2) LAW Dęblin – PL Lublin 3:0 walkower
3) UMCS Lublin – LAW Dęblin 22:1 (11:0)
UMCS: Pokrywka W., Pielecha N., Kazanecka M., Pawlik A., Franaszczyk K., Krawczyk A., Dymowska Wiktoria, Sprawka W., Kozachuk K., Żróbek B., Gąsiorowska J., Osińska M., Rostecka W.
LAW: Prokopowicz A., Nosowska N., Malec K., Malec N., Frączek M., Enerlich Z., Oleś W., Kiełbasa M., Wójcik W., Gromada M., Mazurek K., Majerek W.
Bramki: UMCS - Krawczyk (4), Kazanecka (3), Gąsiorowska (1), Dymowska Wiktoria (5), Osińska (3), Pielecha (1), Żróbek (1), Rostecka (1), Franaszczyk (2), Pawlik (1); LAW - Nosowska (1)
Żółte kartki: brak
Czerwone kartki: brak
4) UM Lublin – PL Lublin 3:0 walkower
5) PL Lublin – UMCS Lublin 0:3 walkower
6) 22.05.2024 r. (środa) godz. 19:00 LAW Dęblin – UM Lublin (Orlik ZSOW Lublin, ul. Lwowska 11)
Tabela grupa A:
MSC | Uczelnia | Mecze | Bramki | Punkty |
1 | UMCS Lublin | 3 | 32:1 | 9 |
2 | UM Lublin | 2 | 3:7 | 3 |
3 | LAW Dęblin | 2 | 4:22 | 3 |
4 | PL Lublin / * | 3 | 0:9 | 0 |
* - PL Lublin wycofała się w trakcie rozgrywek
Grupa B:
1) KUL Lublin – UP Lublin 3:3 (1:1)
KUL: Ćwiklińska B., Czerw A., Fluder G., Sulisz M., Szewczyk K., Frąckiewicz L., Kołodziejska A., Dybko J., Łukasik M., Król D.
UP: Bociankiewicz O., Skowronek M., Pilarska L., Kobylarz W., Stachura N., Kostjan M., Czarkowska G., Nowacka P., Kwasek J., Malara W.
Bramki: KUL - Fluder (1), Czerw (1), Sulisz (1); UP - Pilarczyk (1), Malara (1), Ćwiklińska (samobój)
Żółte kartki: brak
Czerwone kartki: brak
2) AWP Lublin – KUL Lublin 3:0
AWP: Omelianowicz A, Wójcik J, Radzimowska N, Wolska N., Litwińczuk J., Mazurek A., Świder M.
KUL: Zaparta E., Fluder G., Sulisz M., Szewczyk K., Frąckiewicz L., Dybko J., Długosz A., Król D., Kołodziejska A., Blicharz K.
Bramki: AWP - Litwińczuk (1), Wójcik (1), Omelianowicz (1)
Żółte kartki: Król (KUL)
Czerwone kartki: brak
3) 20.05.2024 r. (poniedziałek) godz. 20:00 UP Lublin – AWP Lublin (Orlik SP6 Lublin, ul. Czwartaków 11)
Tabela grupa B:
MSC | Uczelnia | Mecze | Bramki | Punkty |
1 | UP Lublin | 1 | 3:3 | 1 |
1 | KUL Lublin | 1 | 3:3 | 1 |
3 | AWP Lublin | 0 | 0:0 | 0 |
Półfinały i mecze o miejsca 1-4
9 czerwiec 2024 r. (niedziela), Orlik Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 36B)
godz. 15:30 A1 – B2 (Półfinał 1)
godz. 16:30 B1 – A2 (Półfinał 2)
godz. 17:45 Mecz o 3. miejsce
godz. 18:45 Mecz o 1. miejsce
Opiekun dyscypliny: Piotr Rejmer (tel.: 794-563-794)
Do pobrania:
Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce nożnej K
Komunikat 93 - terminarz rozgrywek w piłce nożnej K
Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*pdf) (*doc)
Regulamin techniczny - piłka nożna K